poniedziałek, 18 luty 2019 10:29

(1 Głosuj)
Historia o tym, jak kanadyjskie uniwersytety wycofały przedziurawione przez nie prezerwatywy Pixabay

Wyobraź sobie, że właśnie wprowadziłeś się do akademika jako pierwszoroczniak, a uniwersytet sprezentował ci prezerwatywy, abyś mógł je bezpiecznie używać w trakcie "integracyjnego" tygodnia. Wszystko idzie świetnie, a nawet spotkałeś dziewczynę, która pochyla się nad beczką i pokazuje kanadyjskie terytoria podczas zapoznawania terenu uczelnianego. Dochodzi do zbliżenia po nocy obfitej w Molsony i Crown Royale (można założyć, że Kanadyjczycy piją wyłącznie te alkohole), ale trzy tygodnie później dowiadujesz się, że dziewczyna jest w ciąży. To wszystko dlatego, że w twojej prezerwatywie była dziura, którą prawdopodobnie powinieneś był zauważyć z powodu ostrzeżenia o informacji przytwierdzonej do paczki.

Powyższa wersja wydarzeń stanowi naprawdę realistyczny horror w przypadku studentów dwóch kanadyjskich uczelni: University of New Brunswick i Saint Thomas University. W 2013 roku tamtejsi pracownicy wpadli na genialny pomysł dołączenia informacji o przyzwoleniu na użycie tych dóbr ZA POMOCĄ ZSZYWACZA. Jasna cholera. Ktoś uważa to za dobry pomysł? Czy Centrum Kryzysowego Napadu Seksualnego Fredericton zostało poinformowane o tym, czym właściwie jest prezerwatywa? Lateks ma tendencję do niezbyt dobrego funkcjonowania po byciu przedziurawionym przez zszywkę.

Po zdaniu sobie sprawy z ogromnego błędu, uniwersytety opublikowały ostrzeżenie za pomocą mediów społecznościowych i e-maili, próbując zmusić ludzi do nieużywania tychże prezerwatyw, co uratowałoby świat przed kanadyjskim mini-boomem. Będąc osobą odpowiedzialną za to zagranie, wypadałoby schować głowę w piasek. Toż to akcja, której powstydziliby się nawet uczniowie gimnazjum, którzy wyśmialiby ten pomysł na lekcjach edukacji seksualnej. Okazuje się jednak, że ten pracownik budżetówki może być przeznaczony do wielkich rzeczy. Czytaj - wielkich porażek. Jak na przykład skonstruowanie Titanica kryzysów służby zdrowia czy coś w ten deseń.

Oto zalecenia dla Kanadyjczyków: róbcie to co wszyscy, czyli kupujcie prezerwatywy z poważnych źródeł. W takim wypadku istnieje o wiele mniejsze prawdopodobieństwo, że były one przebite przez głupotę nieudolnych pracowników publicznej służby zdrowia.

Źródło: TFM