E-book „ANGIELSKI NA EKRANIE: Wykorzystanie technik wideo do skutecznej nauki języka”

Efektywnie i rozrywkowo - opanowanie języka w erze wideo

Dowiedz się, jak wykorzystać techniki wideo do nauki języka angielskiego - a w ramach bonusu uzyskaj dostęp do specjalnej grupy na Facebooku!

Cel e-booka:

Dzień dobry! Jestem nauczycielem języka angielskiego z ponad 10-letnim doświadczeniem. Postanowiłem stworzyć ten e-book, aby pomóc czytelnikom opanować angielski w sposób bardziej angażujący i efektywny – przy użyciu WIDEO!

Dla kogo?

E-book jest idealny zarówno dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z angielskim, jak i dla tych, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności językowe poprzez wykorzystanie nowoczesnych narzędzi.

Czego się dowiesz?

W e-booku dowiesz się, jak skutecznie korzystać z technik wideo, aby zwiększyć swoją umiejętność rozumienia mówionego angielskiego, poprawić wymowę oraz szlifować wszystkie umiejętności językowe dzięki filmom czy serialom.

Ten 56-stronicowy e-book zawiera 11 technik pracy nad poprawieniem umiejętności językowych przy użyciu plików wideo. Oprócz tego, oferuje on listę przydatnych stron internetowych, polecanych seriali oraz filmów do nauki języka angielskiego (wraz z listą charakterystycznych zwrotów), a także polecane kanały YouTube.

UWAGA – kupując e-book, uzyskujesz pewien BONUS!

Nie chcesz kupować "kota w worku"? Przeczytaj darmowy fragment e-booka!

O autorze – Piotr Zelek
Absolwent Uniwersytetu Śląskiego. Ukończył studia na kierunku filologii angielskiej o specjalności nauczycielskiej z informatyką, uzyskując tytuł magistra. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w nauczaniu wszystkich grup wiekowych.
Tłumacz gier komputerowych oraz aplikacji internetowych. Jest odpowiedzialny za oficjalny angielski przekład gry „The Mims Beginning”, a także współodpowiedzialny za nieoficjalne polskie tłumaczenia gier: „Game of Thrones: A Telltale Games Series”, „Tales from the Borderlands”, „Shadowrun Returns”, „Life is Strange” oraz wielu innych. Współpracował z grupami „Graj Po Polsku” oraz „BDIP”.
Były redaktor serwisu Transfery.info, w którym był odpowiedzialny za tłumaczenie zagranicznych informacji oraz autorskie teksty. Były redaktor naczelny anglojęzycznej odsłony tegoż portalu.
Szef grupy AlterStatyw zajmującej się produkcją autorskich wideo, filmowaniem eventów, tworzeniem spotów oraz reklam wideo.
No i – gdzieś na końcu – założyciel i lider „Standardu”. 😊

GRATIS

Po dokonaniu zakupu e-booka uzyskasz dostęp do specjalnej (zamkniętej) grupy na Facebooku, w której publikujemy ciekawostki oraz materiały edukacyjne z zakresu języka angielskiego, a także pomagamy w rozwiązywaniu wszelkich problemów z nauką!