Nauczyciel Mianowany: podstawy prawne, najczęściej zadawane pytania na egzaminie, instrukcje postępowania w wybranych sytuacjach szkolnych [e-book]

Zdaj egzamin szybko i skutecznie - wszystko w jednym miejscu!

Jakie są najczęściej zadawane pytania na egzaminie na stopień nauczyciela mianowanego? Jakie podstawy prawne funkcjonują przy organizowaniu wycieczki, wprowadzaniu innowacji pedagogicznej czy innych wydarzeniach związanych z pracą nauczyciela? Jak postępować krok po kroku przy wypadkach, cyberprzemocy i innych zdarzeniach w szkole? To WSZYSTKO znajdziesz w naszym e-booku!

Cel e-booka:

Dzień dobry! Jestem nauczycielem języka angielskiego, który w 2023 roku zdał egzamin na stopień nauczyciela mianowanego. Postanowiłem zebrać swoje notatki i stworzyć ten e-book, aby pomóc nauczycielom, którzy mają ten „stres” przed sobą.

Dla kogo?

E-book jest idealny zarówno dla nauczycieli, którzy kończą już staż i czekają na egzamin, jak i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją podróż ku zdobyciu nowego tytułu zawodowego.

Czego się dowiesz?

W e-booku dowiesz się, jakie są najczęściej pojawiające się pytania na egzaminie na stopień nauczyciela mianowanego. Ponadto znajdziesz w nim wszelkie konieczne podstawy prawne do wybranych sytuacji szkolnych, a także instrukcje postępowania „krok po kroku” np. przy organizowaniu wycieczki czy w sytuacji wypadku w szkole (i wiele innych).

Ten 29-stronicowy e-book zawiera 29 najczęściej zadawanych pytań na egzaminie (+ odpowiedzi) na stopień nauczyciela mianowanegoumiejętności językowych. Oprócz tego, oferuje on 15 instrukcji postępowania „krok po kroku” w sytuacjach szkolnych takich jak organizowanie wycieczki czy wypadek w szkole. Na początku znajduje się również  towarzyszących sytuacjom szkolnym (wycieczki, ocenianie, IPET, WOPFU itd.)

O autorze – Piotr Zelek
Absolwent Uniwersytetu Śląskiego. Ukończył studia na kierunku filologii angielskiej o specjalności nauczycielskiej z informatyką, uzyskując tytuł magistra. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w nauczaniu wszystkich grup wiekowych.
Tłumacz gier komputerowych oraz aplikacji internetowych. Jest odpowiedzialny za oficjalny angielski przekład gry „The Mims Beginning”, a także współodpowiedzialny za nieoficjalne polskie tłumaczenia gier: „Game of Thrones: A Telltale Games Series”, „Tales from the Borderlands”, „Shadowrun Returns”, „Life is Strange” oraz wielu innych. Współpracował z grupami „Graj Po Polsku” oraz „BDIP”.
Były redaktor serwisu Transfery.info, w którym był odpowiedzialny za tłumaczenie zagranicznych informacji oraz autorskie teksty. Były redaktor naczelny anglojęzycznej odsłony tegoż portalu.
Szef grupy AlterStatyw zajmującej się produkcją autorskich wideo, filmowaniem eventów, tworzeniem spotów oraz reklam wideo.
No i – gdzieś na końcu – założyciel i lider „Standardu”. 😊

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *